Alveolysis

Par pakļauti saknes zobiem ar periodontīta

Periodonta slimības - primārie distrofiski slimības zobiem, kas ietekmē žokļa kaulu un periodonta, kas noved pie pārkāpjot trofisko (pārtika) audu, apasiņošanas, minerālvielu metabolisma un šūnu reģenerāciju. Jāatzīmē, ka lielākajā daļā gadījumu var ārstēt mājās periodonta slimību, bet kādi sarežģījumi pacients joprojām būs piemērot zobārsta, jo slimība skar visu žokli un var izraisīt nopietnas sekas.

Daudzi cilvēki jauc ar periodonta slimību periodontīts. Patiesībā - tas ir absolūti dažādas slimības, kas atšķiras viens no otra, kā cēloņiem, un klīnisko ainu. Periodontīts ir lokalizēts ierobežotā apgabalā, un diagnostikā periodonta slimību simptomi tiek vispārināta, ka ir pierādījumi par ietekmi reizi visa žokļa. Turklāt, ja nav Periodontīts zobu "kabatas" vai zaudējis zobu mobilitāte (izņemot uzlabotas gadījumus). Dažādas slimības un izplatīšanos. Ja periodonta slimība ir diagnosticēta 80-90% no iedzīvotāju Zemes, periodonta slimību ir daudz retāk - tikai 5-10% iedzīvotāju.

Periodonta slimības - cēloņi slimības

Cēloņi deģeneratīvas izmaiņas zobu nav pilnībā saprotams. Kā likums, rašanās periodonta slimību ir saistīta ar iedzimtām faktoriem un iekšējo orgānu (ateroskleroze, kuņģa čūlu, aknu ciroze, cukura diabētu), kas ietekmē būtiskas sistēmas organisma slimību. Arī slimības var izraisīt asinsrites zobu un endokrīnās sistēmas traucējumi.

Periodonta slimības - simptomi

Klīniskie simptomi neizteiksmīgs. Slimība attīstās lēni, uz ilgu laiku nerada sāpes un diskomfortu. Šī iemesla dēļ, cilvēki iet pie ārsta tikai tad, kad viņi sāka attīstīt periodonta slimību (slimību ārstēšanu, kā rezultātā arī sākas vēlīnā). In sākumposmos slimības var konstatēt tikai tad, kad regulāras pārbaudes speciālista zobārsts. Par apelāciju klīnikā iemesli ir šādi simptomi:

• krāsas maiņa no smaganas - ar periodontīta ir bāli, bet bez jebkādām redzamām iekaisuma pazīmes;
  • "Paplašināšana" no zoba, proti, pakāpeniska iedarbība uz viņa kakla, un tad saknes;
  • ķīļveida defekti zobu, erozija emalju, zoba virsma nolīdzināšanās un citiem ne-kariozs bojājums tipa.

Riska grupā ietilpst cilvēki, kas cieš no sirds un asinsvadu sistēmas, endokrīnās un vielmaiņas traucējumu slimībām, tāpēc vizītes pie zobārsta par viņiem - ir nepieciešami. Ņemiet vērā arī to, ka diagnostikā periodonta ārstēšanā tautas līdzekļiem var palīdzēt tikai sākuma stadijās šo slimību. Tātad, par jebkādām negatīvām izmaiņām zobu veselību, vispirms jākonsultējas ar speciālistu, un tikai pēc tam piemērot tradicionālās receptes.

Attiecībā uz klīnisko ainu. Sākotnējā periodā pacienti jūtas niezi smaganas un dažas neskaidrības, kad košļājamā. Vairāk smagi simptomi periodonta slimības ir gandrīz klāt. Ar attīstība iekaisuma kļūst biežāka ievārījuma pārtiku starp zobiem, ir pakāpeniska iedarbība uz zoba kakliem un veidošanās V-veida defektiem. Neapstrādātas periodontīts iekļauta aktīvajā posmā, kas paredz agrīnu zudumu visu zobu gultā. Periodonta slimību, cēloņi, no kuriem ir saistīti ar dažādām slimībām iekšējiem orgāniem var iekļūt posmu stabilizācijas sniegto novērstu pamatslimību. Šajā stāvoklī, tas parasti nav progress, bet pacients tomēr var rasties uzsūkšanos caurumi individuālās zobus, ko izraisa iekaisuma komplikācijas.

Periodonta slimību - ārstēšana un profilakse slimības

Par ārstēšanai periodonta slimību plāksnes

Ārstēšanas metode tiek izvēlēta, pamatojoties uz slimības un vispārējo stāvokli cilvēka organismā īpašībām. Pacientiem tiek ieteikts:

• pasākumi, lai uzlabotu vietējo asinsapgādi (hidromasāžu, vakuuma masāža, darsonvalization);
  • Noņemt rūdīts zobu aplikumu;
  • vitamīnu-minerālu kompleksi un anaboliskie līdzekļi (Nerobolum, pentoxy, metilupatsila);
  • psihoterapija;
  • spa ārstēšanu;
  • uzturs bagāts ar kalciju un vitamīniem.

Ārstēšana periodonta slimību, kas sākās agrīnā stadijā, ir labvēlīga prognozi. Aktīvā forma slimības var izraisīt zudumu dažu zobu un citas komplikācijas.

Novēršana periodonta slimības ir sistemātiska zobu aprūpe, periodiska noņemšana zobakmens, pareizu uzturu un regulāras zobu checkups.

Periodonta slimība - ārstēšana tautas aizsardzības līdzekļiem

Vēlreiz, mēs atzīmējam, ka diagnoze periodonta slimību tautas aizsardzības līdzekļiem var palīdzēt tikai sākumā saslimt ar šo slimību. Tas nozīmē, ka ārstēšana periodonta slimību mājās spēj īslaicīgi noņemt nepatīkamus simptomus, bet nenovērš cēloni savu izskatu. Tādējādi, tradicionālās receptes tiek izmantotas kā papildinājums tradicionālajiem visaptverošu ārstēšanai periodonta slimību, bet tas nav pilnīgs aizstājējs. Mēs tagad doties tieši uz pārbaudīto "vecmāmiņa" nozīmē:

• katru rītu berzēt smaganas maisījumā medus un sāls (10 grami sāls uz 20 gramiem medus);
  • ik 4-5 stundas, izskalot muti ar spirta tinktūra propolisa (20 pilienus tinktūra ar glāzi vārīta ūdens);
  • Izskalot muti infūzijas miltu vai izmantot svaigu zāli berzes smaganas;
  • kad mīksti un smaganu asiņošana var palīdzēt tinktūra rožu ziedlapiņām (trīsdesmit pilienus medikamentus 0,5 glāzēm silta vārīta ūdens);
  • Samitriniet vates tamponu uz egles eļļā un piemērot to niezoši smaganām uz 10-20 minūtēm. Procedūra tiek veikta divas reizes dienā 10 dienas.