Antiflu

 Antiflu - pulveris šķīduma dzeršanai
 Antiflu - zāles paredzētas, lai atvieglotu simptomus saaukstēšanās un akūtu elpošanas ceļu slimībām. Zāles ir pretsāpju, pretdrudža, anti-alerģiskas, pretiekaisuma un vazokonstriktors efektus.

Atlaidiet forma un sastāvs

Antiflu nāk divos veidos - tablešu, apvalkotās un pulveris injekciju šķīduma dzeršanu.

Katra tablete satur 325 mg acetaminofēns un 5 mg Fenilefrīns hidrohlorīda un 2 mg hlorfenamīns maleāta. Tabletes ir pieejamas blisteriepakojumā 12 gabali (1 iepakojums 1 blistera).

Pulveris injekciju šķīduma dzēriens satur paracetamola 650 mg, fenilefrīna hidrohlorīda un 10 mg hlorfenamīns maleāta 4 mg. Pakete 5 maisi.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Antiflu lieto simptomātiskai ārstēšanai gripas, saaukstēšanās un SARS.

Kontrindikācijas

Pieteikums Antiflu ir šādas kontrindikācijas:

  • Paaugstināta jutība pret narkotikām;
  • Nieru mazspēja;
  • Portāla hipertensija;
  • Alkoholisms;
  • Grūtniecība;
  • Zīdīšana;
  • Bērniem līdz 6 gadu vecumam (par tabletēm) un 12. (pulveri).

Zāles jālieto piesardzīgi slēgta kakta glaukomu, astma, hroniska obstruktīva plaušu slimība, asins slimību, diabēta, hipertireoze, prostatas vēzi (ja Jums ir bijusi vēsture grūtības urinācijas).

Devas un lietošanas veids

Tabletes un pulveri, gatavojot karstos dzērienus, tiek norīta.

Saskaņā ar instrukcijām Antiflu, pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma ir ieteicams devu 1 tableti ik pēc 4 stundām (6 reizes dienā), maksimālā dienas deva - 8 tabletes. Bērniem no 6 līdz 12 gadiem, deva tiek aprēķināta atbilstoši bērna ķermeņa svara (pamatojoties uz saturu, paracetamola - 10-15 mg uz 1 kg ķermeņa svara). Aptuveni bērniem no 6 līdz 12 gadiem, ieteicamā deva Antiflu 1 tablete 2 reizes dienā ik pēc ne mazāk kā 6 stundas.

Pulvera veidā preparāts, kas ir izšķīdināts vārglāzē karsta ūdens. Pieaugušie un bērni vecāki par 12 gadiem veci nevar ņemt vairāk nekā 4 iepakojumi dienā.

Ilgums Antiflu nedrīkst pārsniegt 3 dienas. Nepastāvot vēlamo efektu (ietaupot febrila temperatūra, toksicitāte), un izskats jaunu simptomiem būtu jākonsultējas ar ārstu, lai noteiktu precīzu diagnozi un pareizu ārstēšanu.

Blakus efekti

Application Antiflu var izraisīt alerģiskas reakcijas, miega traucējumi, galvassāpes, reibonis, nogurums, slikta dūša, vemšana, sausa mute, urīna aizture.

Narkotiku pārdozēšana izraisa, kā likums, ņemot lielākus devu acetaminofēns (vairāk nekā 10-15 gramus dienā), un tam ir šādi simptomi: bāla āda, ēstgribas zudums, slikta dūša, vemšana, sāpes vēdera augšdaļā. Smagos gadījumos var attīstīties aknu mazspēja, encefalopātija un koma. Ārstēšana tiek samazināts līdz kuņģa skalošanu, mērķi un rīcība enterosorbents detoksikācijas terapiju.

Brīdinājumi

Antiflu uzlabo efektu sedatīvu un etanolu.

Ņemot narkotikas kopā ar antidepresantiem, pretparkinsonisma un antipsihotiskie līdzekļi palielina iespējamību, urīna aizturi, sausa mute un aizcietējums.

Toksisku ietekmi uz aknām sprieduma lietā Antiflu kombinācijā ar barbiturātu, karbamazepīnu, rifampicīnu, fenitoīnu, zidovudīnu risks.

Ārstēšanas laikā vajadzētu atteikties uzņemšanas alkoholu, miegazāles un sedatīvie narkotikas. Jums vajadzētu arī atturēties no transporta vadības un izpildes darbu, kas prasa lielu koncentrēšanos uzmanību.

Antiflu nedrīkst lietot kopā ar citām zālēm, kas satur acetaminofēns. Ja nav reakcijas uz ārstēšanu 3 dienu laikā ir nepieciešams konsultēties ar ārstu.

Analogus

Strukturālās analogs ir narkotikas Antiflu Anakold un Theraflu Ekstratab.

Nosacījumi un noteikumi

Zāles jāuzglabā sausā vietā pie gaisa temperatūras 15-25 ° C. Sargāt no bērniem.

Uzglabāšanas laiks - 3 gadi no ražošanas datuma.





Яндекс.Метрика